• Wpisów: 2548
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 35 dni temu, 20:41
  • Licznik odwiedzin: 60 514 / 3127 dni
 
ebook-kryminaly
 
Autor: Robert Liparulo  

Fascynujący i porażający thriller Roberta Liparulo, jednego z najzdolniejszych i najpoczytniejszych autorów młodego pokolenia.

Powstaje lista 10 000 osób przeznaczonych do zgładzenia. Są wśród nich wielcy biznesmeni, gospodynie domowe, prominentni politycy, sławni aktorzy i ludzie mediów, dozorcy, dzieci. Żadna z tych osób nie ma pojęcia co ma się wydarzyć, ale każda z nich stanie się częścią najstraszliwszej w historii ludzkości broni masowego rażenia.

Tajemniczy wirus, zaawansowana forma wirusa Ebola, został tak genetycznie zmodyfikowany, żeby zarażać tylko tych ludzi, których DNA odpowiada zakodowanemu w wirusie zapisowi. Ci, których DNA nie pasuje do zapisu nabawią się co najwyżej zwykłego przeziębienia. Jednak tych, których DNA pasuje do kodu wirusa dotyka prawdziwy kataklizm. W ciągu kilku dni ich organy wewnętrzne rozpadają się. Śmierć staje się jedyną ucieczką.

Rozprzestrzenienie się wirusa zapoczątkuje nową epokę panowania siły, wobec której bezradne będą całe państwa. W tej epoce osoba lub całe miliony ludzi mogą zostać unicestwione z absolutnie perfekcyjną skutecznością i precyzją, bez żadnych efektów ubocznych i dodatkowych strat. W tej epoce twoje własne DNA działa przeciwko tobie.

Agent specjalny Julia Matheson musi zatrzymać ten straszliwy dramat. Podąża po śladach do miejsca narodzin wirusa, nawiązuje bliską relację z doktorem Allenem Parkerem, który próbuje uciec przed, jak się wydaje, niepokonanym zabójcą. Akcja zmienia się jak w kalejdoskopie, narracja prowadzona jest z wielu perspektyw, nie dając czytelnikowi chwili wytchnienia, a wielobarwne postaci i szczegółowe dopracowanie tematu sprawiają, że ta powieść różni się znacznie od typowych thrillerów.

"Darmowy fragment" do pobrania, znajdziesz tutaj:
czytajnas.nextore.pl/ebooki/wirus_p32758.xml

Więcej ebooków z działu "kryminał, sensacja, thriller", znajdziesz tutaj:
masz24.pl/ebooki-kryminal-sensacja-thriller.html

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Załóż konto w Nexto i oszczędzaj nawet do 80%
czytajnas.nextore.pl/nexpressopremium.xml#lp_premium
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie możesz dodać komentarza.